SKOK „Śląsk” istnieje już 20 lat, dlatego mamy powody do wspólnego świętowania.
Przez te lata zdobyliśmy zaufanie naszych klientów, dlatego w urodzinowym prezencie przygotowaliśmy dla Państwa Pożyczkę „XXL”.

 "POŻYCZKA XXL"


to przede wszystkim:
 • oprocentowanie 0%
 • prowizja 0%
 • opłata przygotowawcza 0%
a ponadto
 • maksymalna kwota pożyczki - 1000 zł
 • czas trwania umowy - do 12 miesięcy
 • na dowolny cel
 • minimum formalności
 • limit całkowitej kwoty pożyczki ustalany jest indywidualnie w zależności od wysokości dochodów
Warunkiem udzielenia pożyczki na powyższych warunkach jest zawarcie umowy rachunku oszczędnościowo - rozliczeniowego w SKOK "Śląsk", na który przekazywane będzie przekazywane wynagrodzenie pożyczkobiorcy. Koszt prowadzenia rachunku jest zgodny z aktualną Tabelą Opłat i Prowizji oraz uzależniony jest od rodzaju rachunku. ​

W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą zapraszamy do oddziałów SKOK "Śląsk".


 "MOJA PIERWSZA POŻYCZKA"


SKOK ŚLĄSK - POŻYCZKA      


Nasze doświadczenie pokazuje, iż klienci zapisujący się do Kasy często szukają atrakcyjnie oprocentowanej pożyczki, którą mogą spłacić w krótszym czasie. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przedstawiamy krótką rozmowę z pracownikiem Działu Kredytów SKOK "Śląsk", który przedstawi Państwu korzyści płynące ze skorzystania z opisywanej usługi:
Proszę o zaproponowanie czytelnikowi naszego biuletynu ciekawej oferty pożyczkowej w Państwa Kasie.
W chwili obecnej posiadamy szeroką gamę produktów pożyczkowych, które kierujemy zarówno do osób chcących konsolidować swoje zobowiązania jak i pożyczyć małą sumę pieniędzy na krótki okres czasu. Na uwagę zasługuje tutaj limitowany produkt, jakim jest "Moja pożyczka", którą dedykujemy do klientów Kasy nie posiadających aktualnie zadłużenia u nas jak i do osób zapisujących się do Kasy i składających wniosek pożyczkowy.

Na jaki okres czasu można rozłożyć sobie spłatę ?
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, wydłużyliśmy maksymalnie okres spłaty do 10 lat.

Czy trzeba korzystać z ubezpieczenia pożyczki?
Niewątpliwym atutem jest właśnie jej ubezpieczenie i pomijając już kwestie czysto zdroworozsądkowe czyli zabezpieczenia rodziny od potencjalnej spłaty na wypadek śmierci pożyczkobiorcy to członek korzystający z ubezpieczenia kwoty pożyczki powyżej 10 000zł nie ponosi kosztów z tyt. opłaty przygotowawczej, a ubezpieczając kwotę od 5 000zł do 10 000zł opłata to jedynie 1,00%. Jeśli połączyć to z atrakcyjnym oprocentowaniem daje nam to naprawdę kuszącą ofertę.


Poniżej przedstawiamy wyliczenia do Mojej Pożyczki:

Okres kredytowania Kwota pożyczki Rata
36 miesięcy
5000 zł
164,02 zł
60 miesięcy109,08 zł
120 miesięcy72,17 zł

*Całkowita kwota kredytu: 13 440 zł, czas obowiązywania umowy – 48 miesięcy, stopa oprocentowania kredytu w skali roku: 15,30% (zmienne), prowizja 0%, opłata przygotowawcza: 672 zł, koszt ubezpieczenia 1065,79 zł liczone dla klienta urodzonego 01-01-1969r, rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 26,58%, rata: 380,03 zł, całkowita kwota do zapłaty: 19979,19 zł w tym odsetki: 4609,40 zł oraz roczna opłata za prowadzenie konta osobistego 192 zł. Informacje podano na podstawie reprezentatywnego przykładu z dnia 13-01-2014 r. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny ryzyka kredytowego. Niniejszy plakat nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów k.c.


POŻYCZKA "JEDYNA"

SKOK ŚLĄSK - POŻYCZKA      * Całkowita kwota kredytu: 2300 zł, czas obowiązywania umowy – 12 miesięcy, 12 miesięcznych rat równych, stopa oprocentowania kredytu w skali roku: 6% (stała), prowizja 0%, opłata przygotowawcza:92 zł, rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 19,06%, rata: 201,94 zł, całkowita kwota do zapłaty: 2515,25 zł, w tym odsetki:75,25 zł. W całkowitym koszcie kredytu uwzględniono roczną opłatę za prowadzenie konta osobistego w wysokości 48 zł. Informacje podano na podstawie reprezentatywnego przykładu z dnia 25.09.2013 r. Pożyczka od kwoty 1000 zł do 5000zł. Liczba dostępnych dla członka pożyczek – 1 (jedna). Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny ryzyka kredytowego.Niniejszy plakat nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów k.c.
POŻYCZKA "WIOSENNA"

 • na dowolny cel
 • limit całkowitej kwoty pożyczki ustalany jest indywidualnie w zależności od wysokości dochodów
 • minimum formalności
Uprawniony do skorzystania z pożyczek i kredytów jest każdy członek naszej Kasy.
Wszelkie formalności z tym związane załatwić można w każdym punkcie kasowym SKOK "Śląsk".Niniejsza strona nie jest ofertą ani propozycją nabycia produktu w rozumieniu prawa. Ma ona charakter wyłącznie informacyjny.